KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15074516
nr 1507 4516
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Etsningar, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerad, daterad 1919 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
Utrop:
500 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:17:44
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg